tel. 606 668 970
Możliwość wizyty domowej!

Robert Pakosz - fizjoterapeuta

Nazywam się Robert Pakosz. Od 15 lat pracuję jako fizjoterapeuta. Swoją przygodę z fizjoterapią rozpocząłem w Policealnym Studium Medycznym w Płocku na kierunku technik fizjoterapii. Po zakończeniu studium rozpocząłem zaoczne studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w wielu płockich placówkach rehabilitacyjnych pracując z chorymi w różnych jednostkach chorobowych z zakresu ortopedii, neurologii i geriatrii. Przez 12 lat pracowałem w Płockim Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Płocku (Stary Szpital) w Oddziale Ortopedii i Pododdziale Rehabilitacji Narządu Ruchu, gdzie usprawniałem pacjentów po operacjach ortopedycznych w obrębie stawów kończyn górnych i dolnych.

 

Po kilku latach praktyki wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów w 2011 roku powstał Prywatny Gabinet Fizjoterapeutyczny ROBERT PAKOSZ, którego misją jest pomoc chorym w każdym stanie. W swojej praktyce podchodzę indywidualnie do każdego pacjenta. Pracuję technikami działającymi na tkanki miękkie (skóra, mięśnie) a w szczególności powięź, ponieważ zaburzenia w jej strukturze powodują najwięcej dolegliwości bólowych w naszym organizmie. W miarę możliwości staram się poszerzać wiedzę z tej tematyki, gdyż uważam, że jest ona przyszłością w dziedzinie rehabilitacji. Staram się ciągle rozwijać swoją ofertę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach organizowanych przez renomowane firmy szkoleniowe. Poznaje na nich najnowsze metody i techniki rehabilitacyjne uznane w Polsce i na świecie. W moim życiu zawsze towarzyszy mi ruch. W wolnych chwilach staram się aktywnie spędzać czas. Uważam, że fizjoterapeuta prócz fachowej wiedzy powinien być aktywny i  sprawny fizycznie. Daje on wtedy swoją postawą przykład zdrowego stylu życia. Dzięki temu pozwala mu to lepiej zrozumieć mechanikę i działanie ludzkiego ciała. Szybciej dostrzega problemy i zaburzenia w układzie ruchu pacjenta, dzięki czemu może mieć lepsze efekty w swojej terapii.

Moją specjalnością jest nie tylko rehabilitacja w ortopedii i neurologii ale także usprawnianie w bólach mięśni, stawów obwodowych, oraz bólach kręgosłupa.

Pracuję z:

  • migrenami, bólami i zawrotami głowy różnego pochodzenia,
  • bólami i szumami usznymi,
  • dolegliwościami zatok,
  • problemami stomatologicznymi – zgrzytanie i nadmierne zaciskanie zębów , bóle i dolegliwości stawów skroniowo-żuchwowych, wspomaganie przy noszeniu aparatu ortodontycznego,
  • Zaburzeniami trzewnymi jak chrypka, zgaga, refluks, biegunki, wzdęcia, zaparcia i wiele innych.

Zapraszam na wizytę w moim gabinecie.

Dowiedz się jak wygląda rehabilitacja i jej proces >>

 

 

Robert Pakosz - Fizjoterapia Płock

 

Adres gabinetu

Prywatny Gabinet Fizjoterapeutyczny
Robert Pakosz
ul. Kościuszki 1 lok. 200
09-400 Płock

telefon:   606 668 970
e-mail:    biuro@robertpakosz.pl

 

MOŻLIWOŚĆ WIZYTY DOMOWEJ!

 

Adres do korespondencji

Prywatny Gabinet Fizjoterapeutyczny
Robert Pakosz
ul. Kościelna 32
09-472 Słupno

telefon:   606 668 970
e-mail:    biuro@robertpakosz.pl